wtorek, 26 marzec 2019 15:45

Rekolekcje dla doradców

W dniach 22-24 marca w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym  w Rościnnie odbyły się rekolekcje wielkopostne dla parafialnych doradców życia małżeńskiego i rodzinnego. Uczestniczyło w nich 45 doradców z terenu całej archidiecezji. Hasłem  spotkania było: "W dialogu z Bogiem i człowiekiem".


Podczas dwudniowych rekolekcji  doradcy spotykali się na Eucharystii, adoracji Najświętszego Sakramentu oraz konferencje, a także rozważanie Słowa Bożego i indywidualnych ćwiczeń duchowych. Rekolekcje poprowadził ks. Adam Bajorski misjonarz Świętej Rodziny z Kazimierza Biskupiego.
Podczas rekolekcji doradcy mieli okazję doświadczyć spotkania Boga, ale też nauki rekolekcyjne kierowały do drugiego człowieka, szczególnie małżonka, czyli Jak czerpiąc z dialogu z Bogiem siłę do rozwiązywania problemów w dialogu. Nie zabrakło licznych przykładów z życia.
Rekolekcje były doskonałym czasem do odnowienia duchowego i nabrania sił na dalszą posługę.
Podczas rekolekcji wszyscy czuli domowa atmosferę.

Rekolekcje zorganizował Referat Rodzin Kurii Metropolitalnej Gnieźnie.

rekolekcje 5
rekolekcje 1
rekolekcje 4
rekolekcje 0
rekolekcje 2

 

Back to top

facebook_page_plugin
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."