poniedziałek, 29 kwiecień 2019 10:40

Jubileusz XX-lecia Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, Kraków 19 maja

Z radością zapraszamy na Święto Życia, W tym szczególnym dniu będziemy obchodzić jubileusz 20-lecia Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka – krakowskiej organizacji, której misją jest troska o życie każdego człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci oraz pomoc charytatywna osobom najbardziej potrzebującym.

Jubileusz rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00 w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP Sióstr Felicjanek w Krakowie przy ul. Smoleńsk 6. Odprawi ją ks. abp Marek Jędraszewski. Podziękujemy Panu Bogu za dar życia, za wszystkie polskie dzieci, rodziny i osoby bezżenne, którym leży na sercu los nienarodzonych.

Po Mszy św. w Kinie Kijów.Centrum odbędzie się gala jubileuszowa. Rozpoczniemy ją o godz. 17.30 od premiery czwartej płyty zespołu Jakubowe Muszelki, która w całości jest poświęcona rodzinie. Dla młodszych z pewnością będzie to czas doskonałej zabawy, dla starszych – ufamy, że także okazja do refleksji. Po koncercie przyznamy wyróżnienia osobom, które całe swoje życie poświęciły rodzinom i ratowaniu dzieci nienarodzonych oraz krótko opowiemy o tym, jak każdy z nas może zaangażować się w ruch pro-life. Pozytywny przekaz, podkreślający piękno życia i godność osoby ludzkiej, jest dziś bardzo potrzebny.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami i dziadkami a także osoby spychane na margines naszego społeczeństwa: samotne, ubogie, w trudnej sytuacji życiowej. Chcemy przypomnieć, że życie każdego z nas jest bezcenne!

W trosce o zapewnienie uczestnikom najwyższych standardów bezpieczeństwa, wstęp do Kina Kijów.Centrum będzie się odbywał tylko za okazaniem imiennego zaproszenia. Bezpłatne wejściówki można zamawiać w biurze Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka: tel. 12 421 08 43, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez zamieszczony poniżej formularz. Zaproszenia można odebrać osobiście, chętnie też wyślemy je pocztą. Liczba miejsc jest ograniczona.

Podczas gali w Kinie Kijów.Centrum odbędzie się drobny poczęstunek. Wszyscy Uczestnicy zostaną także obdarowani upominkami m.in. płytą zespołu Jakubowe Muszelki, podkładkami pod kubki, materiałami edukacyjnymi pro-life i odblaskami.

Chcielibyśmy też zrobić coś dobrego. Dlatego po koncercie odbędzie się dobrowolna zbiórka charytatywna na Fundusz Dziecka Chorego. To nasz program pomocy materialnej dla rodzin podejmujących trud wychowania niepełnosprawnego dziecka. Rodzina objęta wsparciem otrzymuje pomoc finansową w wysokości 5 tys. zł.

Orientacyjny program 19 maja 2019 r. (niedziela):

godz. 16.00 – Msza św. w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP Sióstr Felicjanek w Krakowie przy ul. Smoleńsk 6

godz. 17.00 – drobny poczęstunek w Kinie Kijów. Centrum

godz. 17.30 – gala jubileuszowa Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka: koncert Jakubowych Muszelek, wręczenie wyróżnień zasłużonym pro-liferom

 

jubileusz 20 lecie psozc plakat

Back to top

facebook_page_plugin
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."