czwartek, 11 kwiecień 2019 10:20

VIII sympozjum naukowe z cyklu „Profilaktyka zaburzeń zdrowia prokreacyjnego” pt. „PŁODNOŚĆ zdrowiem kobiety, mężczyzny, rodziny.”

Podyplomowe Studium Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień i Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny serdecznie zaprasza na VIII- ą edycję sympozjum naukowego z cyklu „Profilaktyka zaburzeń zdrowia prokreacyjnego” pt. „Płodność zdrowiem kobiety, mężczyzny i rodziny” 19 maja 2019 r od godziny 9.00 do 16.00 na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Kazimierza Wójcickiego 1/3, Auditorium Maximum UKSW Blok 17.

Wykorzystanie metod rozpoznawania płodności w monitorowaniu zdrowia prokreacyjnego kobiet oraz w lekarskiej diagnostyce i terapii zaburzeń płodności małżeńskiej. Diagnostyka owulacji, płodność kobiety w sytuacjach szczególnych – po porodzie, po antykoncepcji, w premenopauzie. Immunologiczne przyczyny zaburzeń płodności, wzmocnienie potencjału płodności kobiecej – dieta, bioflora pochwy.mprezy towarzyszące: sesja posterowa i warsztaty abc rozpoznawania płodności

baner2019

 

Zgłoszenia i informacje na stronie: https://www.psnnpr.com/konferencja2019
Punkty edukacyjne dla lekarzy.

Back to top

facebook_page_plugin
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."