czwartek, 06 czerwiec 2019 10:18

Marsz dla Życia i Rodziny w Wągrowcu i w Gnieźnie

W sobotę w  Gnieźnie, a w  niedzielę w Wągrowcu odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny.

 

W najbliższą niedzielę 9 czerwca w Wągrowcu odbędzie się po raz pierwszy Marsz dla Życia i Rodziny. Przedsięwzięcie patronatem objął Prymas Polski abp Wojciech Polak. Rozpoczęcie o godzinie 12.00 Mszą św. w kościele pw. św. Wojciecha w Wągrowcu w intencji rodzin. Następnie formowanie pochodu i przemarsz głównymi ulicami miasta na Rynek, gdzie zaplanowano Piknik Rodzinny.

W programie występy chórów i scholi dziecięcych z Wągrowca oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Na finał zagra zespół „Gospel Joy”. Mieszkańców Wągrowca, regionu wągrowieckiego i gości zaprasza organizator ks. Tomasz Kruszelnicki, dziekan dekanatu wągrowieckiego.

 marsz2019wg

Dzień wcześniej, w sobotę 8 czerwca Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Gniezna. Marsz wyruszy z placu przy teatrze (ul. Mickiewicza) i przejdzie na plac przy katedrze. Zapraszają organizatorzy – Forum Gniezno dla Życia i Rodziny.

marsz2019gn

Back to top

facebook_page_plugin
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."